BEK-Broadcasting-Button-2
January 21 07:30 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Boys Basketball

Tri-State @ Milnor/North Sargent

BASKETBALL
January 22 06:00 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Girls Basketball

South Border @ Kidder County

BASKETBALL
January 22 06:00 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Girls Basketball

White Shield @ North Shore-Plaza

BASKETBALL
January 22 07:30 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Boys Basketball

South Border @ Kidder County

BASKETBALL
January 22 07:30 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Boys Basketball

White Shield @ North Shore-Plaza

BASKETBALL
January 22 05:45 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Girls Basketball

Bismarck Legacy @ Mandan High

BASKETBALL
January 22 07:30 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Boys Basketball

Bismarck Legacy @ Mandan High

BASKETBALL
January 24 05:30 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Wrestling

Devils Lake, West Fargo, Carrington - Triangular

WRESTLING
January 24 07:30 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Boys Basketball

Strasburg-Zeeland @ Napoleon-GS

BASKETBALL
January 25 07:00 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Girls Basketball

Edgeley-Kulm-Montpelier @ Carrington

BASKETBALL
January 25 06:00 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Girls Basketball

Standing Rock @ Shiloh Christian

BASKETBALL
January 25 07:30 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Boys Basketball

Standing Rock @ Shiloh Christian

BASKETBALL
January 26 03:30 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Girls Basketball

New Town @ Shiloh Christian

BASKETBALL
January 26 04:00 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Boys Basketball

Midkota @ Edgeley-Kulm-Montpelier

BASKETBALL
January 26 05:00 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Boys Basketball

New Town @ Shiloh Christian

BASKETBALL
January 26 03:30 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Womens Basketball

Bemidji State University @ University of Mary

BASKETBALL
January 26 05:30 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Mens Basketball

Bemidji State University @ University of Mary

BASKETBALL
January 27 02:00 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

College Wrestling

Northern Colorado @ North Dakota State University

WRESTLING
January 28 07:30 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Girls Basketball

Strasburg-Zeeland @ South Border

BASKETBALL
January 28 07:30 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Girls Basketball

Sargent Central @ LaMoure-LM

BASKETBALL
January 28 05:30 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Womens Basketball

United Tribes @ Bismarck State College

BASKETBALL
January 28 07:30 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Mens Basketball

United Tribes @ Bismarck State College

BASKETBALL
January 29 06:00 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Girls Basketball

Turtle Lake-Mercer-McClusky @ Wilton-Wing

BASKETBALL
January 29 06:00 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Girls Basketball

Kidder County @ Medina-Pingree-Buchanan

BASKETBALL
January 29 07:30 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Boys Basketball

Turtle Lake-Mercer-McClusky @ Wilton-Wing

BASKETBALL
January 29 07:30 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Boys Basketball

Kidder County @ Medina-Pingree-Buchanan

BASKETBALL
January 29 07:30 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Boys Hockey

Grand Forks Red River @ Fargo Davies

HOCKEY
January 30 06:00 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Womens Basketball

Dakota Wesleyan @ University of Jamestown

BASKETBALL
January 30 08:00 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Mens Basketball

Dakota Wesleyan @ University of Jamestown

BASKETBALL
January 31 07:30 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Boys Basketball

Powers Lake @ North Shore-Plaza

BASKETBALL
January 31 06:00 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Girls Basketball

Powers Lake @ North Shore-Plaza

BASKETBALL
January 31 07:30 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Girls Basketball

St. Mary's Central @ Minot High

BASKETBALL
February 1 07:30 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Boys Basketball

Ellendale @ Carrington

BASKETBALL
February 1 07:30 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Junior Hockey

Brookings Blizzard @ Minot Minotauros

HOCKEY
February 1 07:00 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

College Wrestling

Utah Valley @ North Dakota State University

WRESTLING
February 2 07:30 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Junior Hockey

Brookings Blizzard @ Minot Minotauros

HOCKEY
February 5 07:30 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Girls Basketball

Fargo North @ Valley City High

BASKETBALL
February 5 07:30 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Boys Basketball

Lidgerwood/Wyndmere @ Sargent Central

BASKETBALL
February 5 07:30 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Boys Basketball

Strasburg-Zeeland @ South Border

BASKETBALL
February 7 07:30 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Boys Basketball

Langdon-Edmore-Munich @ St. John

BASKETBALL
February 8 06:00 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Girls Basketball

District 6 Semifinals

BASKETBALL
February 8 07:30 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Boys Basketball

Northern Cass @ Richland

BASKETBALL
February 8 07:30 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Girls Basketball

District 6 Semifinals

BASKETBALL
February 8 06:00 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Girls Basketball

Bismarck High @ St. Mary's Central

BASKETBALL
February 8 07:30 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Boys Basketball

Bismarck High @ St. Mary's Central

BASKETBALL
February 9 04:30 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Girls Basketball

District 5 Elimination Game

BASKETBALL
February 9 06:00 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Girls Basketball

District 5 Semifinals

BASKETBALL
February 9 07:30 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Girls Basketball

District 5 Semifinals

BASKETBALL
February 9 07:00 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

College Wrestling

Augustana @ University of Mary

WRESTLING
February 11 04:00 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Girls Basketball

District 6 Regional Qualifier

BASKETBALL
February 11 04:30 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Girls Basketball

District 5 Regional Qualifier

BASKETBALL
February 11 05:30 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Girls Basketball

District 6 Regional Qualifier

BASKETBALL
February 11 06:00 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Girls Basketball

District 5 Regional Qualifier

BASKETBALL
February 11 07:00 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Girls Basketball

District 6 Championship

BASKETBALL
February 11 07:30 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Girls Basketball

District 5 Championship

BASKETBALL
February 12 07:30 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Boys Basketball

Shiloh Christian @ Linton-HMB

BASKETBALL
February 12 05:45 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Girls Basketball

WEST Fargo @ Fargo North

BASKETBALL
February 12 07:30 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Boys Basketball

Shiloh Christian @ Linton-HMB

BASKETBALL
February 12 07:30 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Boys Basketball

WEST Fargo @ Fargo North

BASKETBALL
February 15 05:00 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

High School Wrestling

State A Dual Championship

WRESTLING
February 15 05:00 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

High School Wrestling

State B Dual Championship

WRESTLING
February 16 03:00 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

High School Wrestling

State A Individual Championship

WRESTLING
February 16 03:00 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

High School Wrestling

State B Individual Championship

WRESTLING
February 18 03:00 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Girls Basketball

Region 3 Opening Round

BASKETBALL
February 18 04:30 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Girls Basketball

Region 3 Opening Round

BASKETBALL
February 18 06:00 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Girls Basketball

Region 3 Opening Round

BASKETBALL
February 18 07:30 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Girls Basketball

Region 3 Opening Round

BASKETBALL
February 18 05:30 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Womens Basketball

Lake Region State College @ Bismarck State College

BASKETBALL
February 18 07:30 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Mens Basketball

Lake Region State College @ Bismarck State College

BASKETBALL
February 19 06:00 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Girls Basketball

Region 3 Semifinals

BASKETBALL
February 19 07:30 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Girls Basketball

Region 3 Semifinals

BASKETBALL
February 19 06:00 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Girls Basketball

Region 3 Semifinals

BASKETBALL
February 19 06:00 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Girls Basketball

Dickinson High @ St. Mary's Central

BASKETBALL
February 19 07:30 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Girls Basketball

Region 3 Semifinals

BASKETBALL
February 19 07:30 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Boys Basketball

Dickinson High @ St. Mary's Central

BASKETBALL
February 21 06:00 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Girls Basketball

Region 3 3rd Place

BASKETBALL
February 21 07:30 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Girls Basketball

Region 3 Championship

BASKETBALL
February 21 07:30 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Girls Basketball

Region 3 Championship

BASKETBALL
February 22 04:30 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Boys Basketball

District 5 Opening Round

BASKETBALL
February 22 06:00 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Boys Basketball

District 6 Opening Round

BASKETBALL
February 22 06:00 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Boys Basketball

District 5 Opening Round

BASKETBALL
February 22 07:30 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Boys Basketball

District 6 Opening Round

BASKETBALL
February 22 07:30 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Boys Basketball

District 5 Opening Round

BASKETBALL
February 22 04:30 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Boys Basketball

District 5 Opening Round

BASKETBALL
February 22 06:00 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Womens Basketball

Northern State University @ University of Mary

BASKETBALL
February 22 08:00 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Mens Basketball

Northern State University @ University of Mary

BASKETBALL
February 23 04:30 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Boys Basketball

District 5 Elimination Game

BASKETBALL
February 23 06:00 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Boys Basketball

District 5 Semifinals

BASKETBALL
February 23 06:00 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Boys Basketball

District 6 Semifinals

BASKETBALL
February 23 07:30 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Boys Basketball

District 5 Semifinals

BASKETBALL
February 23 07:30 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Boys Basketball

District 6 Semifinals

BASKETBALL
February 23 04:30 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Boys Basketball

District 5 Elimination Game

BASKETBALL
February 23 07:05 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Professional Indoor Football

Bucks @ Nebraska Danger

FOOTBALL
February 25 04:00 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Boys Basketball

District 6 Regional Qualifier

BASKETBALL
February 25 04:30 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Boys Basketball

District 5 Regional Qualifier

BASKETBALL
February 25 05:30 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Boys Basketball

District 6 Regional Qualifier

BASKETBALL
February 25 06:00 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Boys Basketball

District 5 Regional Qualifier

BASKETBALL
February 25 07:00 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Boys Basketball

District 6 Championship

BASKETBALL
February 25 07:30 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Boys Basketball

District 5 Championship

BASKETBALL
March 1 07:30 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Junior Hockey

Minnesota Wilderness @ Minot Minotauros

HOCKEY
March 2 07:00 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Mens Hockey

University of Jamestown @ University of Mary

HOCKEY
March 4 03:00 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Boys Basketball

Region 8 Opening Round

BASKETBALL
March 4 03:00 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Boys Basketball

Region 3 Opening Round

BASKETBALL
March 4 04:30 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Boys Basketball

Region 8 Opening Round

BASKETBALL
March 4 04:30 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Boys Basketball

Region 3 Opening Round

BASKETBALL
March 4 06:00 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Boys Basketball

Region 3 Opening Round

BASKETBALL
March 4 06:00 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Boys Basketball

Region 8 Opening Round

BASKETBALL
March 4 07:30 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Boys Basketball

Region 8 Opening Round

BASKETBALL
March 4 07:30 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Boys Basketball

Region 3 Opening Round

BASKETBALL
March 5 06:00 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Boys Basketball

Region 3 Semifinals

BASKETBALL
March 5 06:00 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Boys Basketball

Region 8 Semifinals

BASKETBALL
March 5 07:30 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Boys Basketball

Region 3 Semifinals

BASKETBALL
March 5 07:30 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Boys Basketball

Region 8 Semifinals

BASKETBALL
March 6 07:00 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Junior Hockey

Bismarck Bobcats @ Minot Minotauros

HOCKEY
March 7 06:00 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Boys Basketball

Region 3 3rd Place

BASKETBALL
March 7 06:00 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Boys Basketball

Region 8 3rd Place

BASKETBALL
March 7 07:30 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Boys Basketball

Region 3 Championship

BASKETBALL
March 7 07:30 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Boys Basketball

Region 8 Championship

BASKETBALL
March 10 06:00 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Professional Indoor Football

Bucks @ Tucson Sugar Skulls

FOOTBALL
March 16 06:05 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Professional Indoor Football

Sioux Falls Storm @ Bucks

FOOTBALL
March 29 08:00 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Junior Hockey

Minnesota Wilderness @ Minot Minotauros

HOCKEY
March 30 07:30 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Junior Hockey

Minnesota Wilderness @ Minot Minotauros

HOCKEY
March 30 06:05 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Professional Indoor Football

Nebraska Danger @ Bucks

FOOTBALL
April 6 06:05 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Professional Indoor Football

Sioux Falls Storm @ Bucks

FOOTBALL
April 10 02:00 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Womens Softball

Univerisity of MN Crookston @ University of Mary

SOFTBALL
April 10 04:00 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Womens Softball

Univerisity of MN Crookston @ University of Mary

SOFTBALL
April 14 02:05 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Professional Indoor Football

Iowa Barnstormers @ Bucks

FOOTBALL
April 16 01:30 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

College Baseball

Minot State University @ University of Mary

BASEBALL
April 16 03:30 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

College Baseball

Minot State University @ University of Mary

BASEBALL
April 20 07:05 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Professional Indoor Football

Bucks @ Cedar Rapids River Kings

FOOTBALL
April 24 02:00 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Womens Softball

Bemidji State University @ University of Mary

SOFTBALL
April 24 04:00 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Womens Softball

Bemidji State University @ University of Mary

SOFTBALL
April 28 02:05 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Professional Indoor Football

Quad City Steamwheelers @ Bucks

FOOTBALL
May 4 07:05 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Professional Indoor Football

Bucks @ Green Bay Blizzard

FOOTBALL
May 18 07:05 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Professional Indoor Football

Tucson Sugar Skulls @ Bucks

FOOTBALL
May 24 07:05 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Professional Indoor Football

Bucks @ Iowa Barnstormers

FOOTBALL
June 1 06:05 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Professional Indoor Football

Green Bay Blizzard @ Bucks

FOOTBALL
June 7 07:05 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Professional Indoor Football

Bucks @ Quad City Steamwheelers

FOOTBALL
June 15 07:05 PM LIVE
 
Western North Dakota
Provider Channel No.
Eastern North Dakota
Provider Channel No.

Professional Indoor Football

Bucks @ Sioux Falls Storm

FOOTBALL
Top